O Dogoušovi

Ahoj všem! 😉 Jmenuju se Cali a bydlím se svou rodinkou v Brně na Vinohradech od léta 2017. 🙂

  • Caramba Ora Dynasty
    • fena černá s bílými znaky
    • 16. 6. 2017
    • Argenta Ora Dynasty x Parodie D’Amour of Austria Great Stars
    • Cartago, Caballo Noir, Cortéz, Capitan, Cyril, Creme de la Noir, Camelia, Corsica (a já Caramba)

Jsem černá fena s bílými znaky plemene německá doga. Doma mi obvykle říkají Cali, Calimero, Caligrafo případně Carambo.

Jsem tzv. papírová čili s PP (průkazem původu). Oficiálně se jmenuju Caramba Ora Dynasty a moje chovatelská stanice se nachází u Veverské Bítýšky a jmenuje se to tam Nový Dvůr (kousek od Brna).
Moje matka je Argenta Ora Dynasty a otec (Rakušan) je Parodie D’Amour of Austria Great Stars. V mém rodokmenu se vyskytují předci z významných chovatelských stanic u nás i v zahraničí jako např. Uttis resp. Regia Uttis, Claudia Bohemica, Bohemia Abrus, Quincy Etc., Miréz Bohemia, z Josefovských Bud, of Austria Great Stars, de la Benjamine, v.d. Ofnethöhle, des Terres de la Rairie, des Habits Rouges, vom Meissner Land aj. a jména předků (i v dalších generacích) v rodokmenu jako např. Centa Uttis, Dino z Josefovských Bud, Gwentin Tarantino vom Meissner Land, Manolo v.d. Ofnethöhle, Hiroshima de la Benjamine aj.
Narodila jsem se jako 3. štěně 16. 6. 2017 v 23:15 a jsem tedy ve znamení Blíženců s ascendentem ve Vodnáři. ;) Pocházím z vrhu 9 štěňat a mám 5 bratrů: 3 černé – Cartago (ČR), Caballo Noir (ČR), Cortéz (ČR), 1 harlekýna – Capitan (ČR) a 1 šedého tygra – Cyril (ČR) a 3 sestry: 2 černé – Creme de la Noir (ČR), Camelia (ČR) a 1 harlekýnku – Corsica (ČR u chovatelů).