DOGOUŠ.cz - Desiré

31. 5. 2017 nás naše milovaná Dizzinka opustila

S naší doží seniorkou jsme zažívali krásné chvíle, i když jsme všechny nestačili na tyhle stránky zaznamenat, v našich srdcích je každý okamžik s naší úžasnou Dizzinkou nesmazatelně zapsán. Byla úspěšná ve výstavním kruhu, na poli výcviku i v obyčejném životě, ale byla to především naše skvělá a úžasná psí parťačka, kamarádka… Naše Dizzinka! ;)

Rozdávala nám radost až do 31. 5. 2017. Její velké srdce, které každý den bilo pro nás, již to množství lásky nezvládalo a poslalo Dizzinku milosrdně ke všem jejím ségrám, bráchům, kamarádkám i kamarádům.

Dizzinko, byla jsi úžasná! ;) Náš Canis Major, první pes, moje splněná touha, největší láska. Matýsek Ti vybral náhodně Canis Minor a když jsem mu ukázala Canis Major, měl radost a vybral Sirius. Chtěl koupit raketu, abychom Tě mohli vyzvednout na obláčku. Kéž by to šlo! Míša se druhý den probudil, postavil v postýlce a řekl „baf, baf“ a ukázal rukou gesto jako že není… Tak ať Ti Psí hvězda svítí na cestu a počkej tam na nás! ;) Děkujeme Ti za všechno! ;) Sbohem a nashledanou!

Dizzinko, chybíš nám. Hlavně Matýskovi. Snad bude tvá následovnice minimálně tak úžasná, jako jsi byla Ty!

mates-dizzy-posledni

Dizzinka a její poslední fotka s Matýskem (28. 5. 2017) ;)

mates-misa-dizzy-posledni

Dizzinka a její úplně poslední fotka – s Míšou (29. 5. 2017) ;)

««« Předchozí text: Desáté Vánoce s Dizzinkou

Zúzi | 27. 7. 2017 Čt 18.32 | Život s dogou | trvalý odkaz | tisk | 92x