DOGOUŠ.cz - Desiré

Jarní závod německých dog 7. 5. 2011

Dizzinka se letos umístila na krásném bronzovém 3. místě!!! :)

Letos se Jarní závod německých dog konal v Potštejně v kempu u Zámečku. Po předchozích zkušenostech s výcvikem na nějaké ?události? ať už na zkoušce nebo na závodech jsme s Dizzčou vůbec netrénovali. Letos jsem to nechala čistě náhodě stylem, někdo musí být poslední, protože do dnešního dne Dizzinka nikdy nepředvedla, co umí a i když na procházkách funguje hezky, jak se vnesla do cvičení nervozita před rozhodčím, vždycky začala kravit a předváděla své kreace ve stylu: paničko, nebuď nervózní, pojď budem si hrát a bude ti líp. :-D

Nicméně Dizzinka letos opravdu překvapila a pochlapila se a získala v kategorii ZZO krásné 3. místo, čímž paničku moooc potěšila! ;) Cvičila moc hezky a myslím, že až dotáhneme ten aport, můžeme pomýšlet na stupně nejvyšší! :-D Panička má zase motivaci, takže vzhůru do toho! ;)

dizzy-pohar-jz2011

Dizzinka s paničkou 3. na bedně. :)

Více o umístění a zprávu z Jarního závodu naleznete na nemeckadoga.net v článku o Jarním závodě 2011 a také oficiální zprávu o Jarním závodě 2011 na KCHND.

Jinak všem děkujeme za fajn strávený den, velká gratulace všem zúčastněným a těšíme se na další setkání! :)

Více fotek najdete ve fotogalerii Jaromíra Jurčeky. Dále ve fotogalerii Aleny Duškové a další fotky ve fotogalerii Jiřího Ference. Za fotky moc děkujeme!

««« Předchozí text: Velikonoční vycházka údolím řeky Chvojnice Následující text: MVP SpringDuodanube Bratislava 14. a 15. 5. 2011 »»»

Zúzi | 7. 5. 2011 So 18.16 | Výcvik | trvalý odkaz | tisk | 726x